Zakládáme webové stránky

V dnešní době založit si vlastní webové stránky není žádná velká věda a v podstatě to zvládne s přehledem i ten, kdo zrovna není moc zdatný v programování. Vlastně ho ani nepotřebuje znát. Na pomoc mu přispěchají různé redakční systémy, ale i řada off-line programů. Některé jsou zdarma a u některých služeb se zkrátka bude muset zaplatit. Správa samotných webových stránek bude jen již v našich rukách, a co s nimi vyvedeme, to bude především záležet na našem záměru. Něco jiného bude tvorba stránek jen pro radost nebo jako rodinnou historii významných společných dnů, kdy se dají stránky zabezpečit heslem pro nejbližší. Ovšem, pokud mají prezentovat naše služby nebo samotný obchod, tak takový krok bude skutečně velmi malý a nedostatečný.

google

Podnikání potřebuje řádnou propagaci

Nebudeme si nic nalhávat, že podnikání není snadná věc a je třeba účinná reklama, bez které se bohužel neobejdeme. Je daleko snadnější si služby nebo produkt vyhledat na internetu, a pokud si ho lze ještě i objednat, zaplatit a nechat doručit až domů, tak to bude úplně to nejlepší. Jak ale vymyslet správnou strategii, aby nám naše stránky přivedly hodně zákazníků a nejen navštěvovatele webu? V tom může rozhodně pomoci linkbuilding, který zajistí nejen zajímavé zpětné odkazy a to z různých zdrojů jiných stránek nebo veřejných sítí. Kvalita takového odkazu samozřejmě musí vycházet ze zajímavých pozic textů, témat, komentářů a podobně.

seo marketing

Tohle potřebujeme

Pokud chceme představit nějakou svoji činnost, prodat výrobek nebo prokázat službu, tak se to bez nějakého dalšího zviditelnění neobejde. Potřebujeme se nějakým způsobem dostat do podvědomí a nebude to hned s vidinou zisku. V první řadě je dobré vytvořit zajímavé texty a prozkoumat osoby s podobným zaměřením. Zde může vzniknout spolupráce ve výměně odkazů a je v podstatě jedno, zdali tento partner bude bydlet ve vedlejším městě nebo na konci republiky. Nenásilnou formou a se slušností se dá vložit odkaz do komentářů, katalogů, na sociální sítě a podobně. Právě vyšší návštěvnost nám může přivést potencionální zákazníky.