Můžete na tom být lépe


Pracujete na jedné pozici už hezky dlouho a přemýšlíte nad změnou? Máte strach udělat první krok, protože nejste nejmladší a nebo se chystáte jít na mateřskou či rodičovskou? Jestli se dlouhodobě zaobíráte myšlenkami na změnu zaměstnání, jděte do toho. Pokud máte pocit že si zasloužíte lepší práci a chcete ji, něco pro to udělejte. Ideální jsou IT kurzy, po kterých je v současné době opravdu vysoká poptávka.

Jedním z možných kurzů je ux kurz, díky kterému se naučíte vytvářet uživatelský rozhraní aplikací a webových stránek. Tento kurz patří mezi nejoblíbenější, protože je poměrně snadné ho absolvovat. Nabízíme vám nejen kurz, díky kterému se naučíte navrhovat uživatelská prostředí, ale i další kurzy, kde se naučíte přímo programovat aplikace nebo webové stránky. U nás si každý najde kurz, který bude vyhovovat jeho požadavkům a představám.

programování počítač

Kurzem to nekončí
Za zvýhodněnou cenu si můžete dopřát zvýšení své kvalifikace. Kurzy jsou vhodné pro každého, nemusíte mít střední školu zaměřenou na design a ani nemusíte být absolvent střední školy, který se teprve rozhoduje kam by měl směřovat. Kurz si může udělat kdokoliv – díky propracovanému obsahu kurzu a skvělým lektorům je kurz vhodný pro lidi po střední škole i pro zájemce ve středním věku.

muž s počítačem

Protože víme že když zcela změníte svůj obor, nebude lehké najít si práci, pomáháme absolventům našich kurzů najít ideální zaměstnání. Máte naši podporu až do nástupu. Proč zvolit právě některý z kurzů v oboru IT? Protože jsou to velice žádané pozice, na kterých si vyděláte v průměru více než 50 tisíc korun. A to už je velmi silná motivace. Pokud vás IT zajímá byť jen okrajově, zvažte zda kurz nepodstoupit. Byla by škoda nevyužít možnost absolvovat jej za daleko nižší cenu, než za jakou je obvykle v nabídce. Pojďte do toho a naučte se něco nového.