Léky do lékáren

Pamatuji si, jak jsem chodila na střední zdravotnickou školu. Vždycky jsem chtěla pracovat ve zdravotnictví a byla jsem velmi ráda, když jsem se na tuhle školu dostala. Byla jsem v sedmém nebi a děkovala jsem všem, kteří mi pomohli ke studiu. Protože jsem chodila taky na dva doučovací kroužky. Moc si jsem si totiž přála jít na tuto zdravotnickou školu. A musím říct, že jsem taky tuto školu udělala opravdu jako premiant. Měla jsem perfektní známky. A to nejenom z důvodu, že jsem docela chytrá, ale že mě studium hlavně moc bavilo. Vůbec jsem neměla náladu na nějaké diskotéky anebo nějaké alkoholické dýchánky. Moc mě bavilo se učit a vydělávat se. Tudíž taky se od toho potom odvíjela moje práce. Chtěla jsem pracovat celý život v lékárně. A jako první jsem začala zásobovat lékárny. Zásobování lékáren je velice důležitá práce. A taky potřebná.

Léky jsou dobře zabalené.

Třeba moje maminka se mi smála, že zásobování lékáren nemůže být vůbec složitá práce. No, že to se moje maminka opravdu moc spletla potom taky sama zjistila. Kdyby viděla, jak musí mít všechno zkontrolované a všechno zapsané v listech, tak by se asi nesmála. Protože zásobování lékáren je velmi důležitá práce. A taky je to složité. Myslím si, že hlavně na administrativu dělat je vážně docela náročné a složité. Nicméně ale mně tato práce baví. Zásobuji lékárny už druhým rokem a musím říct, že je to velmi zajímavá práce. Žádný den není úplně na sto procent stejný. A taky při této práci potkávám mnoho zajímavých lidí.

Léky jsou někdy drahé.

Takže zásobování lékáren je práce taky pro ty, kteří nemají rádi samotu a jsou moc rádi mezi lidmi. Já jsem právě za tuto práci velmi ráda a těší mě, že jsme si tady taky našla několik kamarádů. A taky potom po práci si jdeme někam sednout. Takže práce zásobování lékáren není jen práce, kde vyděláte peníze, ale taky je to místo, kde je vám dobře a kde nejste nikdy sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup