Jak využít tažné zařízení na auto Peugeot na dovolené

Dovolená s obytným karavanem má něco do sebe a tímto způsobem plánuje dovolenou mnoho nadšenců, ovšem jsou i jiné způsoby, jak využít tažné zařízení na auto Peugeot Amsa.cz.

Zkuste kombinovat vodáctví a cyklistiku

Přívěsný vozík na lodě – pořízení přívěsného vozíku nezatíží rodinný rozpočet tak, jak tomu bývalo před mnoha lety. Za rozumnou cenu se dají pořídit i přes bazar a samozřejmě je možné si přívěs pronajímat na libovolně dlouhou dobu. Co je však podstatné, měli byste mít svařovanou konstrukci – nástavbu na přívěs, chcete-li převážet kánoe, kajaky či rafty na vodácké výpravy. Není to nic obtížně proveditelného, nástavbu vám svaří i zdatný kutil či zámečník, stačí mít rozměry vozíku a jeho nosnost. Na nástavbě lze převážet i šest plavidel najednou a obvykle i vodáckou bagáž, záleží na povolené připojitelné hmotnosti pro daný automobil a parametrech vozíku i tažného zařízení.

přívěsný vozík

Máte-li vůz s tažným zařízením, přívěsný vozík s nástavbou a k tomu dostatek volného času a nějaké finance na týdenní pobyt mimo domov, můžete se pustit do dobrodružné akce s kamarády, kteří vyznávají tento způsob aktivní dovolené tak, jako vy. A vodáckých terénů je u nás celá řada, např. na Vltavě, na Sázavě, Berounce, Otavě, Lužnici, Ohři, Divoké Orlici, Moravě či Jizeře.

cyklisté v terénu

Nosič jízdních kol – v některých kempech si můžete bezpečně odložit lodě i s přívěsem a prostřídat plavbu s jízdou na kole. Kupříkladu na Třeboňsku a Českokrumlovsku jsou pro to ideální podmínky, takže byste mohli z kempu v Majdaleně nebo na Soukeníku vyrazit s nosičem kol třeba do Vyššího Brodu a porovnat tamní podmínky pro vodáky na Vltavě a projet se po silnici podél řeky až do Českého Krumlova. Zkrátka máte-li kouli za autem, máte to základní, co soběstační lidé s vlastním autem na dovolené potřebují. Vše ostatní se dá už snadno zařídit a přizpůsobit tamní situaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup