Nemovitost k pronájmu nebo prodeji

Máte nějakou svoji nemovitost na pronájem nebo na prodej a nevíte si rady s celým postupem, papírováním, smlouvami, placením různých poplatků apod. Pak není nic jednoduššího než se obrátit na realitní kancelář, abyste měli jistotu, že celý proces proběhne tak, jak má, a především pružně a v co nejkratší době.

dům

Služby realitní kanceláře
Pokud využijete služeb realitní kanceláře pardubice, máte možnost využít dlouhé řady nabízených služeb. Pokud prodáváte vaši nemovitost, můžete si nechat zcela zdarma udělat tržní odhad a mít tak jistotu, že při prodeji nebude cena nadhodnocená nebo podhodnocená. Na základě provedené tržní analýzy si pak ujasníte, zda chcete nemovitost opravdu prodat, pokud jste třeba váhali. A navíc získáte odhad online během několika málo hodin, stačí jen na internetu vyplnit několik údajů o dané nemovitosti.

A proč se rozhodnout právě pro tuto realitní kancelář? Pro mluví především pozitivní reference spokojených klientů a také široká síť poskytovaných služeb. Prodej nebo pronájem nemovitosti pro vás tak bude procházkou růžovým sadem, stejně tak jako pro kupujícího její případné financování hypotékou. Prodej a pronájem nemovitosti už nemusí být tak stresující záležitostí.

makléř

E-BOOK S RADAMI OHLEDNĚ PRODEJE / PRONÁJMU NEMOVITOSTI
Chcete získat ještě nějaké další cenné rady a informace, které se týkají nemovitostí, jejich prodeje a pronajímání? Pak si stáhněte praktický e-book, který vám poradí, jak se v této oblasti lépe orientovat a pomůže vám ujasnit si některé věci, které by se vás mohli týkat. Zároveň se také vyvarujete několika chyb, které by se vám mohli při prodeji nebo pronájmu nemovitosti stát.
Pokud se obrátíte na profesionální a ověřenou realitní kancelář, budete moci veškeré záležitosti týkající se vaší nemovitosti vyřídit rychle a bez zbytečných starostí.