Když se myši a potkani přemnoží je potřeba zasáhnout


Příroda je příroda, rozhodně ji všichni moc milujeme, ale když se přemnoží potkani, krysy nebo jiní hlodavci, pak je potřeba zasáhnout, protože mohou ohrožovat naše domovy nebo třeba také stravovací zařízení a to není v pořádku, to samozřejmě není nic dobrého, takže je potřeba tomu udělat přítrž.

Udělejte rázný krok a zavolejte deratizaci. Jedině tak budete mít jistotu, že je všechno zlikvidováno a že už vás nečekají další nepříjemné zážitky.

Hledáte někoho v našem hlavním městě nebo blízkém okolí? Nejlépe rovnou z Prahy? Pomoci může specializovaná deratizace Praha.

Myši, krysy, potkani, ale i hryzci z polí a luk, to jsou hlodavci, se kterými se nejčastěji setkáváme a které známe. Existuje jich ale ještě daleko více, kteří si troufají přijít blíž a narušit náš soukromý prostor.

myška

Nejenom na venkově, v rodinných domech, na chalupách a v chatách, ale i v bytech a dokonce ve městech se nachází myši a další hlodavci. Ti se mohou některý rok přemnožit a pak je jich tolik, že se může zdát, že jsou všude, kam se podíváte. Trápí i vás? Na nic nečekejte. Hlodavci mají neustále mláďata nehledě na populaci a počet, takže se množí geometrickou řadou. Nečekejte, až zamoří celý blok města.

Deratizace spočívá samozřejmě v šetrném odstranění problému. Specialisté moc dobře vědí, jaké přístroje a nástroje mohou použít a co k tomu budou potřebovat, takže si s ničím nemusíte dělat starosti. Vše probíhá za pomoci moderního zařízení vždy pod dohledem. Všechny škůdce zlikvidují spolehlivě a profesionálně. Bezpečně se postarají o jejich kompletní likvidaci.

pes

Přitom se vůbec nemusíte obávat o bezpečí domácích mazlíčků. Ti budou v pořádku, těm se rozhodně nic nestane.

Nečekejte, až se vám dostanou do bytu, pokud jste je viděli v garáži nebo ve sklepení. Panelové domy, které mají tyto prostory jsou pro ně naprosto ideální. Tam se spokojeně množí, ale mohou zamořit celý dům.

Pokud jste se přestěhovali do nového bytu, doporučujeme také provést kompletní deratizaci kvůli drobným škůdcům a dalším nečekaným návštěvníkům, se kterými opravdu bydlet nechceme.