Dokonale čistá a průzračná voda

Jistě dobře víte, že čistá voda je základem pro každé bazénové a koupací zařízení. Je důležité se o vodu dobře starat a neustále ji kontrolovat a udržovat její kvalitu. Pokud byste se o bazénovou vodu nestarali, tak by se mohlo stát, že se časem místo Vás budou v bazénu koupat jen bakterie, mikroby a řasy a to přece nechcete. Právě proto k Vám nyní přicházíme s nabídkou vysoce kvalitních přípravků bazénové chemie a bazénového příslušenství, které Vám s péčí o Váš bazén pomohou.sea1
Základem kvality vody je funkční filtrace a samozřejmě také její náplň. Kvalitní a spolehlivý písek do filtrace Vám hodně usnadní péči o bazénovou vodu, protože zachytí mechanické nečistoty a odstraní je tím pádem z celého obsahu Vašeho bazénu. Pokud už je tato náplň stará a opotřebená, zrnka už nejsou dostatečně ostrá a nezachycují nečistoty, je potřeba tuto náplň vyměnit za novou várku.
V naší široké nabídce najdete vysoce kvalitní a dokonale čistý křemenný písek do filtrace od předního zkušeného dodavatele a to v několika variantách. Jak jistě víte, u tohoto materiálu rozhoduje jeho zrnitost, tedy velikost zrnek. Každé bazénové zařízení vyžaduje jinou velikost zrnek, a tak Vám doporučujeme před nákupem pořádně zkontrolovat, jakou zrnitost vyžaduje Váš bazén, abyste pořídili opravdu správný druh písku.
Kromě kvalitního písku u nás najdete také revoluční novinku, kterou je filtrační náplň s polyesterových vláken, která také naprosto skvěle zachytí všechny mechanické nečistoty. Tento produkt má výbornou absorpční schopnost a spolehlivě zachytí i nečistoty, které by běžný písek do filtrace nezachytil. Strukturou se podobá přírodnímu mechu a lze ji využít do všech druhů bazénových zařízení.
Jak tedy vidíte, u nás najdete opravdu jen tu nejvyšší kvalitu a to nejen co se přípravků bazénové chemie týká, ale také bazénového příslušenství. Všechno na jednom místě.kid2