Co znamená zásobovat lékárny

Zásobování lékáren Technolife je jedna z mála prací, která mě velmi bavila. Pamatuji si, že jako malá jsem si říkala, že až budu dospělá a budu mít oprávnění řídit, tak budu něco rozvážet nebo vyvážet. Chvílemi jsem uvažovala i o taxikařině, a to se mi taky povedlo. Bylo mi tehdy asi dvacet pět let a začala jsem pracovat jako taxikářka. A musím říct, že práce mě opravdu velmi bavila. Tuto práci jsem dělala asi sedm let a občas i nyní se tam vrátím nebo si vezmu takovou taxikářskou brigádu. Taky si pamatuji, jak jsem se seznámila s mnoha lidmi díky řízení taxi. Nikdy nezapomenu taky na dvojici, se kterou jsem se seznámila a jsem s ní v kontaktu dodnes.

Zásobování je zajímavá práce

Našla jsem si mnoho přátel a mezi nimi jsou i velmi blízcí přátelé. Proto jsem tuto práci měla a mám stále ráda, ale kvůli těhotenství jsem práci opustila. Měla jsem přeci jen strach. Po porodu jsem se ale chtěla k něčemu podobnému vrátit. Hledala jsem dlouho, a nakonec jsem se nechala zaměstnat jako zásobovač lékáren. Přečetla jsem si podmínky a informace o této práci a musím říct, že se mi moc líbily. Navíc taky jsem měla štěstí, že moji kolegové byli moc příjemní a hezky jsem si s nimi rozuměla. Taky jsem mezi námi potkala svého budoucího manžela. Nikdy by mě nenapadlo, že díky práci zažiji své osudové dny. Najdu si nejlepší přátelé a manžela. Nyní máme dvě děti a jsme šťastní.

Převoz léků je důležitý a nutný.

U zásobování lékáren jsem stále a baví mě to. V dohledné době nemám v plánu práci měnit, protože mě tato práce naplňuje a baví. Mám už své rajony a když to tak vezmu, žádný den není stejný. Vždy se něco stane, co přeruší stereotyp v práci. Někdy mám s sebou i závozníka, takže to je pak legrace a domů se mi z práce ani nechce. Navíc práce zásobovače lékáren je velmi zodpovědná a důležitá práce, kterou nemůže dělat jen tak někdo. Je pro poctivé a zkušené pracovníky se smyslem pro zodpovědnost. Více informací můžete číst zde na našem webu. Myslím, že práce vás jistě bude bavit a přijdete si na to své.